LT | ENG

 


2014 gegužės 21 Trečiadienis

Fotografijos ir medijų meno laboratorija

 Panevėžio miesto fotografijos galerijoje (Vasario 16-osios g. 11)

2014 m. gegužės 26-27 d. 

Būtina išankstinė registracija  tel., faks. 8-45 467551,

el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

PROGRAMA

Gegužės 26 d.

12:00 - 14:00 Fotografijos ir medijų meno kompozicijos pagrindai (vadovė - lekt. Aritonė Plungienė).

14:00 - 17:00 Kūrybinės fotografijos praktika (vadovai - lekt. Aritonė Plungienė, doc. dr. Rimantas Plungė ir lekt. Remigijus Venckus).

 

Gegužės 27 d.

12:00 - 15:00 Nuotraukų redagavimas ir montavimas kompiuterinėmis programomis (vadovai - doc. dr. Rimantas Plungė ir lekt. Remigijus Venckus).

15:00 - 17:00 Stop kadro animacija (vadovai - doc. dr. Rimantas Plungė ir lekt. Remigijus Venckus).

 Laboratorijos vadovai Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto Šiuolaikinių menų katedros dėstytojai: lekt. Remigijus Venckus, doc. dr. Rimantas Plungė, lekt. Aritonė Plungienė.

 

 

 

APIE RENGINĮ

Renginio anotacija: Lietuvoje gerai žinomi Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojai ir medijų meno kūrėjai Panevėžio moksleivius, jaunimą ir visus besidominčius menu supažindins su fotografijos meno kūryba bei praktinių užsiėmimų metu patars, kaip realizuoti menines idėjas. Doc. dr. Rimantas Plungė supažindins su fotografavimo procesu, fotografijos montažu ir nuotraukų pagrindu kuriama stop kadro animacija. Lekt. Aritonė Plungienė patars, kaip komponuoti vaizdą kuriant fotografiją. Medijų menininkas, menotyrininkas lekt. Remigijus Venckus supažindins su nuotraukų redagavimo priemonėmis ir filmų kūrimo programomis, naudojamomis stop kadro animacijai kurti. Bus kalbama apie naujausias fotografijos meno tendencijas, apie fotografijos vietą tarpdisciplininio meno kūrybos lauke. Dalyviai vykdys praktinius, eksperimentinius bandymus, kurių eigą koordinuos patyrę medijų meno kūrėjai, dėstytojai.

Renginys skirtas: Mokiniams, studentams, mokytojams ir visiems, kurie domisi šiuolaikine fotografijos kūrybos praktika bei nori ją išbandyti.

 APIE DĖSTYTOJUS

Rimantas Plungė - socialinių mokslų daktaras, Vytauto Didžiojo universiteto docentas. Kuria eksperimentinę fotografiją, videomeną ir tapybą. Studentams dėsto kompiuterinę grafiką ir dvimatę animaciją. Dalyvauja Lietuvos ir užsienio meno bei kultūros renginiuose. Taip pat kuruoja tarptautinius medijų meno festivalius. Plačiau žr. http://www.menufakultetas.vdu.lt/siuolaikiniu-menu-katedra.

Aritonė Plungienė - medijų meno mokyklos įkūrėja, dailės ir vizualaus meno pedagogė, dėsto medijų meno kompoziciją, kuria eksperimentinės fotografijos bei instaliacijos srityje. Yra respublikinių bei tarptautinių meno parodų dalyvė. Plačiau žr. http://4.mediascena.lt

Remigijus Venckus kuria eksperimentinę fotografiją ir videomeną. Kuruoja bei dalyvauja tarptautiniuose ir respublikiniuose meno renginiuose. Rašo meno kritikos straipsnius bei meno kūrybos apžvalginius tekstus. Lietuvos bei užsienio muziejuose ir galerijose pristato meno kolekcijas. Plačiau žr. http://www.venckus.eu.

 

Remia: Lietuvos kultūros taryba, Vytauto Didžiojo universitetas, Panevėžio miesto savivaldybė.