LT | ENG

 


2015 balandžio 30 Ketvirtadienis

Koncertas "Gera grįžti"

2015 m. gegužės 10 d., 16 val.

Koncertuos Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai,  pirmą kartą susivieniję bendram koncertui gimtajame mieste.

Panevėžyje koncertuos šie atlikėjai: Ieva Laučkaitė (smuikas), Simonas Laučka (altas), Aurelija Baublinskaitė (fleita), Gabrielė Lelytė (fortepijonas), Neringa Valuntonytė (fortepijonas), Paulius Matuzas (fortepijonas), Rafaelis Štarolis (baritonas), Rokas Podelis (bari-tenoras), Brigita Čepanauskaitė (fortepijonas) ir Aiva Nefaitė (tūba).

Bilieto kaina 1,16 Eur (4 Lt)

 

 

„Koncerto idėja gimė visai netikėtai. Iš vienų lūpų – į kitas. Pradėjome aktyviai rinkti visus panevėžiečius bendram projektui – koncertui gimtajame mieste. Po truputį dėliojomės ir koncerto programą, kurios pagrindiniu kriterijumi tapo ansambliškumas – kad kiekvienas iš mūsų turėtų galimybę pagroti kartu su kitais. Todėl pasirinkome kamerinę muziką, kuriai antrins ir solo kūriniai“, – sako koncerto iniciatoriai.

Koncerte skambės J.S. Bacho, F. Mendelssohno, J. Strausso, A. Glazunovo, M. Brucho, L. Spohro, F. Chopeno, S. Rachmaninovo ir I.Stravinskio kūriniai.

„Groti gimtajame mieste yra ir malonumas, ir atsakomybė. Muzika yra geriausias būdas pasakyti, kaip džiaugiamės mūsų visų miestu, kuris atvėrė galimybes eiti tolyn. Panevėžys visuomet bus ta vieta, į kurią gera ir jauku sugrįžti“, – sako jaunieji talentai, garsinantys Panevėžio vardą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.