LT | ENG

 


2015 balandžio 20 Pirmadienis

Koncertas "Kas gera - prisiminkime"

2015 m. balandžio 26 d. 16 val.

Atlikėjai: tarptautinių konkursų laureatai Judita Leitaitė (mecosopranas) ir Andrius Vasiliauskas (fortepijonas).

Koncertas skirtas tarptautinių konkursų laureatės solistės Juditos Leitaitės 30 metų kūrybinės veiklos jubiliejui paminėti.

Programoje – senoviniai rusų romansai, gražiausios užsienio ir lietuvių kompozitorių melodijos.


Šio šventinio koncerto metu skambės populiarūs lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai, senoviniai rusų romansai ir garsi vokiečių meilės daina „Lili Marlen“, kurią yra atlikusios tokios žvaigždės kaip Lale Andersen ir Marlene Dietrich.

Dainininkė J. Leitaitė ir gerbėjų, ir kritikų dažnai apibūdinama kaip itin artistiška, žanro požiūriu lanksti ir nepaprastai produktyvi atlikėja. Savo repertuare sukaupusi daugelio klasikinių bei šiuolaikinių kūrinių mecosoprano partijas, ji nesibodi atlikti ir populiariąją muziką.

J. Leitaitė tarptautiniuose vokalistų konkursuose Suomijoje, Azerbaidžane yra pelniusi laureatės vardą. Ji koncertavo įvairiose Europos šalyse, JAV, PAR, Izraelyje, dalyvavo tarptautiniuose muzikos festivaliuose ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje. 2004 m. solistė už nuopelnus šalies muzikinei kultūrai apdovanota Vytauto Didžiojo ordino Riterio kryžiumi.

A.Vasiliauskas yra H.Ellerio konkurso Taline ir M.K. Čiurlionio konkurso Vilniuje laureatas. Pianistas koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Vokietijoje, Danijoje, Italijoje, Suomijoje, Izraelyje, Lenkijoje. Atlikėjas yra dalyvavęs tarptautiniuose festivaliuose Kaune, Šiauliuose, Leipcige (Vokietija).

Bilietų kainos: 5 Eur (17,26 Lt), 3 Eur (10,36 Lt)