LT | ENG

 


2015 sausio 28 Trečiadienis

Edukacinės-kūrybinės programos ne tik suteiks žinių, bet ir kūrybos džiaugsmo

Dailės galerija toliau tęsia edukacines-kūrybines programas, kuriose lankytojai supažindinami su įvairiomis dailės rūšimis, mokomi vaizduojamojo meno paslapčių ir gali realizuoti savo kūrybinius sumanymus. Edukatoriai – žinomi menininkai suteiks išsamių žinių apie įvairius dailės žanrus, naujausias technikas ir padės tai įgyvendinti praktiškai.

Programas prašome užsisakyti iš anksto tel 584803

Vasario mėnesį kviečiame į šias edukacines–kūrybines programas:

 

DAILĖS GALERIJOJE

Vasario 4 – 6, 11 – 13 d. Edukacinė-kūrybinė programa moksleiviams, skirta Vasario 16-ajai, „Lietuvių etnologinės kultūros simboliai keramikoje: susipažinimas su Dailės galerijos tarptautinių keramikos simpoziumų kolekcija ir keraminės verpstės kūrimas“. Programos dalyviai sužinos apie lietuvių liaudies keramiką, jos ornamentus, simbolius ir tai, kaip jie atsispindi šiuolaikinėje keramikoje. Moksleiviai turės galimybę dalyvauti kūrybiniame procese – nusilipdyti keraminę verpstę.    

Kaina 1,16 Eur (4 Lt). Trukmė 1 val.

Vasario 4 – 6, 11 – 13 d. Edukacinė-kūrybinė programa 1-6 klasių moksleiviams „Pasigamink Užgavėnių kaukę“. Persirenginėjimas ir kaukės yra neatsiejama nuo Užgavėnių šventės. Kanapinis, lašininis, raganos, velniai, čigonai, žydai, gervės, ožiai, giltinės – populiariausi Užgavėnių personažai. Kad linksmai žiemos išvarymo šventei būtų tinkamai pasiruošta, kviečiame iš anksto pasigaminti kaukes. Į užsiėmimus atsineški namuose nereikalingų daiktų: medžiagos, kailio skiaučių, spalvoto popieriaus atraižų, sagų, plastmasės, metalo detalių. Kitų reikalingų medžiagų suteiks galerija.  

Kaina 1,16 Eur ( 4 Lt). Trukmė 1 val.

Vasario 25 d. 12 val., 27 d. 16 val. Edukacinė-kūrybinė programa suaugusiesiems ir 10-12 klasių mokiniams „Vitražinio raktų pakabuko kūrimas“. Programos dalyviai susipažins su vitražo technika ir metalo apsode lipdys tviskančius stiklo gabaliukus. Tai puiki proga savo rankomis sukurti mielą ir funkcionalų daiktą ar originalią dovanėlę artimam žmogui.

Kaina: 2,32 Eur (8 Lt)  suaugusiajam, 1.74 Eur (6 Lt) moksleiviui. Trukmė 1,5 val.

Programų vadovas – dailininkas Girmantas Rudokas.

Programas prašome užsisakyti iš anksto tel. (8 45)584803.

 

FOTOGRAFIJOS GALERIJOJE

Edukacinės interaktyvios programos ikimokyklinio amžiaus vaikams bei pradinių klasių moksleiviams

Fotodėlionė „Gražiausių pasaulio miestų vaizdai – fotografijoje“. Programos dalyviai supažindinami su miesto fotografavimo ypatumais( kadro fokusavimu, apšvietimu ir t.t.) ir gauna užduotį – surinkti fotodėliones su gražiausių pasaulio miestų fotografijomis. Kaina 0,58 Eur (2 Lt). Trukmė 1 val.

Fotodėlionė „Mėgstamiausių pasakų herojai“. Programos dalyviai pasidalina komandomis ir dalyvauja varžybose, kurie greičiau sudės fotodėlionę su populiarios pasakos personažais. Interaktyvaus užsiėmimo metu vaikai sužino apie šalį, kurioje gimė šie personažai, apie jos kultūrą, tradicijas. Kaina 0,58 Eur (2 Lt). Trukmė 1 val.

Programų vadovė – parodų kuratorė, fotomenininkė Marija Šileikaitė – Čičirkienė.

Programas prašome užsisakyti iš anksto tel. (8 45)467551.