LT | ENG

 


2015 sausio 09 Penktadienis

Edukacinės-kūrybinės programos ne tik suteiks žinių, bet ir kūrybos džiaugsmo

Dailės galerija toliau tęsia edukacines-kūrybines programas, kuriose lankytojai supažindinami su įvairiomis dailės rūšimis, mokomi vaizduojamojo meno paslapčių ir gali realizuoti savo kūrybinius sumanymus. Edukatoriai – žinomi menininkai suteiks išsamių žinių apie įvairius dailės žanrus, naujausias technikas ir padės tai įgyvendinti praktiškai.

Sausio mėnesį kviečiame į šias edukacines– kūrybines programas

 

 DAILĖS GALERIJOJE

 Sausio 22 – 30 dienomis edukacinė-kūrybinė programa ikimokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių moksleiviams „Indo kūrimas virvelinės keramikos technika. Pažintis su Panevėžio tarptautinių keramikos simpoziumų kūrinių kolekcija“. Kaina 1,16 Eur (4 Lt). Trukmė 1 val.

Sausio 23 d. (penktadienis) 16 val. edukacinė-kūrybinė programa suaugusiesiems ir 10-12 klasių moksleiviams „Miniatiūros tapymas ant keraminės plokštelės”. Kaina: 2,32 Eur (8 Lt)  suaugusiajam,  1.74 Eur (6 Lt) moksleiviui. Trukmė 1,5 val.

Sausio 28 d. (trečiadienis) 12 val. edukacinė-kūrybinė programa suaugusiesiems „ Papuošalo – vitražinio medaliono kūrimas“. Kaina 2,32 Eur (8 Lt). Trukmė 1,5 val.

Programų vadovas – dailininkas Girmantas Rudokas.

Programas prašome užsisakyti iš anksto tel. (8 45)584803.

FOTOGRAFIJOS GALERIJOJE

Edukacinės interaktyvios programos ikimokyklinio amžiaus vaikams bei pradinių klasių moksleiviams

Fotodėlionė „Gražiausių pasaulio miestų vaizdai – fotografijoje“. Programos dalyviai supažindinami su miesto fotografavimo ypatumais( kadro fokusavimu, apšvietimu ir t.t.) ir gauna užduotį – surinkti fotodėliones su gražiausių pasaulio miestų fotografijomis. Kaina 0,58 Eur (2 Lt). Trukmė 1 val.

Fotodėlionė „Mėgstamiausių pasakų herojai“. Programos dalyviai pasidalina komandomis ir dalyvauja varžybose, kurie greičiau sudės fotodėlionę su populiarios pasakos personažais. Interaktyvaus užsiėmimo metu vaikai sužino apie šalį, kurioje gimė šie personažai, apie jos kultūrą, tradicijas. Kaina 0,58 Eur (2 Lt). Trukmė 1 val.

Programų vadovė – parodų kuratorė, fotomenininkė Marija Šileikaitė – Čičirkienė.

Programas prašome užsisakyti iš anksto tel. (8 45)467551.